Wysyłka Płatność Zwroty

Wysyłka towaru - cennik

Kurier - koszt wysyłki do 30 kg - 17,50 PLN

Kurier Inpost - 14,50 PLN

InPost Paczkomaty - 11,90 PLN (ze względu na ograniczenia gabarytowe do paczkomatów nie wysyłamy kół, obręczy, widelców, ram i innych wielkogabarytowych produktów).

Koszt wysyłki zawiera koszt pakowania i przygotowania zamówienia do wysyłki. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Sposoby płatności:

Przelew zwykły - na konto bankowe mBank, numer podany w zakładce KONTAKT).

Szybki przelew Przelewy24 - najszybsza forma płatności, informacja o wpłacie jest natychmiast i automatycznie przesyłana do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia. Od kwoty zamówienia 100PLN ten sposób płatności jest darmowy. Poniżej 100 PLN naliczana jest opłata w wysokości 1,5% kwoty transakcji.

bramka PAYNOW - najszybsza forma płatności, informacja o wpłacie jest natychmiast i automatycznie przesyłana do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia. Od kwoty zamówienia 100PLN ten sposób płatności jest darmowy. Poniżej 100 PLN naliczana jest opłata w wysokości 0,9% kwoty transakcji.

Płatność kartą płatniczą Online - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Autopay S.A.

Płatność za pobraniem - wygodna, ale dość kosztowna forma płatności. Płatność następuje przy odbiorze przesyłki. Dodatkowy koszt - 6,50 PLN

Gotówka lub karta przy odbiorze osobistym w sklepie. Do płatności kartą doliczamy 1.0% (koszt prowizji firmy pośredniczącej w transakcji).

Reklamacje i zwroty:

Kupujący, zgodnie z obowiązującym prawem, mają możliwość zwrotu towaru zakupionego wysyłkowo w sklepie internetowym. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Adresem do kierowania zwrotów jest adres sklepu stacjonarnego sprzedawcy:
Sklep rowerowy TYSAR
ul. Świętokrzyska 58A
80-180 Gdańsk
tel 535289963
 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sklep Cyklisci.com o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi  załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., jednak nie jest to konieczne. Wystarczy e-mail. Wzór takiego pisma jest dostępny w dziale regulamin.
 
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 

Skutki odstąpienia od umowy

 
W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 
 
Zwrotu płatności dokonujemy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam jednoznacznego dowodu jej odesłania.
 
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie po oświadczeniu, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni kalendarzowych.
 
Uwaga: Koszt odesłania zwracanej rzeczy ponosi Kupujący.
 
Odpowiadają Państwo tylko za ewentualne zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacje

Cały towar w naszym sklepie objęty jest 2-letnią gwarancją, chyba że opis danego towaru mówi inaczej. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych wskutek uzytkowania, ani normalnego zużycia.

Przy odbiorze przesyłki z zakupionym towarem, jeśli opakowanie nie budzi zastrzeżeń należy podjąć przesyłkę, następnie w obecności kuriera, należy otworzyć paczkę i sprawdzić jej zawartość pod kontem zgodności z zamówieniem oraz ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. W przypadku zauważenia nieprawidłowości należy sporządzić protokół szkody i podpisać list przewozowy dopisując "odebrano z zastrzeżeniami". Powyższe czynności umożliwiają skuteczną procedurę reklamacji. Następnie należy powiadomić nasz sklep o zaistniałym fakcie celem wszczęcia procedury reklamacyjnej. Reklamacje bez sporządzonego protokołu nie będą rozpatrywane.


Jeśli wada towaru nastąpi w okresie obowiązywania gwarancji, należy skontaktować się z obsługą sklepu w celu ustalenia szczegółów odbioru wadliwego towaru od Kupującego. Wadliwy towar jest wymieniany na nowy tylko w przypadku niemożliwości jego naprawy. Jeśli towar o takiej samej specyfikacji nie jest już dostępny, Sprzedający może zaproponować inny towar o zbliżonej specyfikacji w jego miejsce lub zwrot kwoty za zakupiony towar. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia wady towaru.