O firmie

O firmie

 

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami rowerowymi. Zaczynaliśmy w kwietniu 1983 roku jako warsztat rowerowy, jeden z pierwszych w Trójmieście. Działalność wciąż się rozwijała w kierunku najpierw sklepu rowerowego, następnie hurtowni aby po wielu zawirowaniach i zmianach lokalizacji ostatecznie ukształtować się jako sklep i warsztat rowerowy.

Kilka lat temu w działalność firmy czynnie włączyło się młodsze pokolenie i sukcesywnie rozwija ono aktywność firmy w kierunku zaspokojenia jak najszerszego grona klientów.

Mając spore doświadczenie w branży i uznanie dużej grupy stałych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć sprzedaż części i akcesoriów rowerowych na obszar internetu. Chcemy poprzez przystępne ceny, rzetelną informację, fachową obsługę i indywidualne podejście do każdego zamówienia ustanawiać nowe standardy handlu internetowego w branży rowerowej.

 

Zespół Cyklisci.com

 

 

Co nas wyróżnia?

 

  • aktualnie ponad 5000 pozycji towarowych i codziennie dodajemy nowe! Naszym celem jest przeniesienie do internetu całej oferty sklepu stacjonarnego - od najmniejszej śrubki po najdroższe rowery.
  • każdy towar o statusie "dostępny" jest do obejrzenia na żywo w naszym sklepie stacjonarnym - pewność, że towar który jest w sklepie internetowym jest fizycznie na stanie i jest dostępny od ręki.
  • konkurencyjne ceny!
  • wiele dodatkowych promocji