BUF107797
Producent:
Buff
Materiał:poliester mikrofibra
Udostępnij:

Buff® to znak towarowy określający innowacyjny, użyteczny, wygodny, zabawny, multifunkcjonalny element stroju, który w zależności od pogody chroni Cię przed wiatrem, zimnem, piaskiem lub prażącym słońcem. Sukces marki to stworzenie produktu jakiego nie było przed 1992r, który łączy ważne potrzeby ludzi sportu i outdooru, szukających funkcjonalności, jakości i ciekawego wzornictwa.

Najbardziej znanym wzorem jest Original, wszechstronna, bezszwowa chusta, która dzięki doskonałej jakości daje możliwość uprawiania dowolnej aktywności z nieskrępowanym komfortem, radością i wolnością.

Dlaczego Original?, Bo była i jest to pierwsza marka na świecie, która stworzyła pierwszą bezszwową, o wielorakim zastosowaniu, rurową chustę.

Funkcjonalny, ponieważ może być noszona na wiele różnych sposobów: jako apaszka, czapka, chustka na głowę, maska, opaska, opaska na nadgarstek, piratka, gumka… i wiele innych sposobów, jakie przyjdą ci do głowy, gdy tylko dostaniesz w swoje ręce ten niesamowity produkt. Uniwersalność tego artykułu pozwala go nosić na co najmniej 12 różnych sposobów i używać go uprawiając każdy sport m.in. narciarstwo, jazda na rowerze, skuterze, motorze, rolkach czy desce; tenis, wspinaczka, bieganie, a nawet jako element ozdobny stroju.

Bezszwowy, co daje mu elastyczność, pozwala dopasować do potrzeb chwili i oczekiwań, a przy tym bez przetarć i podrażnień skóry.

Produkty Buff® aktualnie określają linię akcesoriów dostępnych w setkach kolorów i wzorów. Mimo, że zaczęło się od pojedynczego wzoru, Buff® kontynuuje tworzenie i wcielanie w życie nowych wzorów z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie materiałów przy współpracy z najlepszymi producentami takich tkanin i surowców, jak Windstopper®, Coolmax® i Polartec®. Obecnie katalogi zawierają szeroką gamę produktów, takich jak: Polar Buff®, Baby Buff®, Buff® Innova, Reflective Buff® i Visor Buff® Evo_2, Combi, Thermal, Headband i i wiele innych.

Buff® to oryginalny zastrzeżony znak towarowy!

 


Z jakich materiałów wykonany jest BUFF?

POLIESTER MICRO

To podstawowe włókno, z którego wykonany jest Buff.

Poliester jest materiałem technicznym bardzo wysoko cenionym ze względu na jego właściwości, tj. transfer wilgoć na zewnątrz i szybkie schnięcie.

Mikrofibra jest konkretnym typem poliestru splecionym z najcieńszych włókien (niespełna 0.9 dtex). Mikro jest wzmocnione i ma zwiększone techniczne właściwości co dając efekt milszego w dotyku.
.
.
.

POLYGIENE®


To technika nanoszenia jonów srebra na materiał, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt długotrwałej naturalnej powłoki antybakteryjnej. Technologia Polygiene® pozwala na zachowanie większej higieny ubrań, bez brzydkich (przykrych) zapachów nawet między praniami, dzięki ograniczeniu namnażania się bakterii. Wykończenie antybakteryjne w tej technologii jest bardzo trwałe, ponieważ nie jest to wykończenie tylko powierzchni, ale całej struktury materiału. Teraz z technologią Polygiene® produkty są czystsze i nie pachną jak kawalerzysta po wyprawie.
Sposoby noszenia


 


Zobacz filmik na Youtube, który pokazuje różne sposoby na jakie można nosić Buff’a
http://www.youtube.com/watch?v=ewVEK-AElDY

Buff idealnie nadaje się jako czapka pod kask, kominiarka na motor itd. Dzięki swojej bezszwowej konstrukcji nigdzie nie uwiera i nie uciska. Doskonale odprowadza pot i utrzymuje ciepło. Szybko schnie.Jak prać/konserwować?

Buff’a można prać w pralce w temperaturze 40’C. Nie wymaga specjalnej konserwacji, nie prasuje się go, nie można go też czyścić chemicznie.